021 - 65536452 09129280199
0
021 - 65524479 09129280199
×

رویه های ارسال سفارش


از آنجایی که یکی از مهمترین رویکردهای لوستر سنتر ایجاد لذت خرید آنلاین برای مشتریان عزیز می باشد لذا روش های ارسال کالا به قرار زیر میباشند:
 

هزینه ارسال برای شهر تهران در خرید بالای سه میلیون و پانصد هزار تومان به صورت رایگان می باشد در غیر این صورت مبلغ پیک به عهده مشتری می باشد.
 
ایام و مناسبت هایی(روز اول فروردین-تاسوعا و عاشورای حسینی-اربعین ...) که منجر به تعطیلی مراکز حمل و نقل باشد جهت ارسال سفارش با مشتریان عزیز هماهنگی خواهد شد که در اولین روز کاری ارسال انجام خواهد شد. از آنجایی که ترافیک و حوادث غیر مترقبه قابل پیش بینی نمی باشد لذا مشتریان عزیز شایسته است که در بازه زمانی تعیین شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نمی باشد و هزینه ارسال مجدد به عهده مشتریست .
 
شهرستان ها
هزینه ارسال برای شهرستان ها برای خرید های بالای پنج میلیون و پانصد هزار تومان رایگان می باشد و در غیر اینصورت معادل هزینه ایست(با احتساب بیمه) که شرکت تیپاکس یا باربری تعیین کرده است .
 
سفارش هایی که قرار است در همان روز ارسال شوند باید قبل از ساعت 13 همان روز قطعی شوند تا به نماینده تیپاکس یا باربری تحویل شوند در غیر اینصورت روز بعد ارسال خواهند شد. شرکت تیپاکس با توجه به فاصله مقصد کالا ظرف مدت 24 الی 48 ساعت بعد کالا را تحویل مشتریان عزیز خواهد داد.
 
نکات قابل ملاحظه در هنگام تحویل کالا:
1-به مشتریان عزیز اکیدا توصیه می شود هنگام تحویل سفارش قبل از امضا رسید تحویل کالا ،حتما کالای سفارش داده شده را با کالای ارسالی مطابقت داده و در صورت مغایرت و شکستکی ، کالا را تحویل نگرفته و با واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایید.
 
2-در صورتیکه مشتری بدون رویت کالای سفارش داده شده ،کالا را از متصدی تحویل بگیرد و رسید تحویل کالا را امضا نماید بدیهیست به معنای تایید سفارش از سمت مشتری می باشد و در این صورت لوستر سنتر هیج گونه مسئولیتی در مورد کالا ندارد.
 
3-مشتریان عزیز باید در هنگام تحویل سفارش کارت شناسایی معتبر ویا کارت ملی به همراه داشته باشند