پرسش های متداول

1-چگونه به سایت لوسترسنتر برای خرید محصولات اعتماد داشته باشیم ؟
سایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت میباشد که این نماد مجوز فروش محصولات به صورت آنلاین است و و تنها برای شرکت ها و سایت های معتبر و دارای مجوز فروش از اتحادیه لوستر و روشنایی صادر میگردد .
سایت دارای درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان میباشد و پس از ثبت خرید و واریز وجه ، کد پیگیری به مشتری داده میشود .درگاه پرداخت آنلاین تنها به سایت های معتبر و دارای جواز تعلق میگیرد .
آدرس کامل دفتر مرکزی و فروشکاه در انتهای سایت درج گردیده است و در صورت هر گونه شک و تردیدی میتوان بصورت حضوری و مراجعه به فروشگاه اقدام به خرید محصولات نمود .
پاسخگویی 24 ساعته و آنلاین به مشتریان
پانزده سال سابقه درخشان در امر فروش لوستر و روشنایی و ارائه خدمات تخصصی به مشتریان

2-چگونه میتوانیم از سایت خرید داشته باشیم ؟
مشتریان سفارش و خرید محصولات را به 3 صورت زیر میتوانند انجام دهند :
سفارش به صورت آنلاین :مشتریان میتوانند محصولات مورد نظر خود را از طریق سبد کالای محصولات انتخاب کرده و با درج اطلاعات و مشخصات دقیق خود آن را ثبت نمایند که بعد از ثبت سفارش ،از دفتر فروش با مشتری تماس گرفته میشود و زمان و روز ارسال به او اعلام میگردد. مشتریان در صورت نیاز میتوانند از راهنمای آموزش سفارش آنلاین محصولات که بصورت کامل و تصویری در انتهای سایت قرارگرفته است استفاده کنند .
  سفارش به صورت تلفنی :مشتریان عزیز میتوانند محصولات و کدهای مد نظر خود را از طریق تماس تلفنی با دفتر فروش یا فروشگاه به همکاران فروش اعلام کرده و همکاران پس از ثبت سفارش به همراه مشخصات و آدرس کامل ، روز و زمان تحویل محصول را به مشتری اعلام مینمایند .
سفارش از طریق تلگرام :مشتریان عزیز با مراجعه به تلگرام دفتر که لینک آن در بالای صفحه اصلی سایت قرار گرفته است میتوانند از همکاران فروش در خرید محصولات مشاوره گرفته و محصول مد نظر خود را سفارش دهند .
3-آیا ارسال به شهرستان هم دارید و نحوه سفارش و تسویه حساب به چه صورت است ؟
بله-
لوستر سنتر به تمامی شهرهای کشور ارسال جنس دارد و این ارسال به صورت بیمه شده و در بهترین و محکم ترین نوع بسته بندی صورت میگیرد و ارسال سفارش های بالای مبلغ 300 هزار تومان تا باربری شهر مقصد بصورت رایگان میباشد .نحوه سفارش محصولات به 3 صورت ذکر شده در قسمت بالا صورت میگیرد و مبلغ فاکتور بایستی از طریق درگاه بانک سامان و یا واریز به حساب قبل از ارسال تسویه کامل گردد .

4-آیا برای تهران و کرج پرداخت در محل هم دارید ؟
بله – سفارش های زیر مبلغ دو میلیون تومان به صورت پرداخت وجه در محل تحویل برای مشتری های تهران و کرج انجام میشود و مشتری پس از تحویل سفارشات خود مبلغ ان را به پیک های شرکت پرداخت میکند .سفارشات بالای 2 میلیون تومان بایستی قبل از ارسال توسط مشتری تسویه کامل گردد(لوسترهای تولیدی و سفارشی که تولید و تحویل آنها معمولا از 7 تا 10 روز کاری زمان میبرد شامل تسویه کامل نمیباشد و 30 درصد مبلغ  ابتدای سفارش و 70 درصد آن بعد از تحویل جنس از مشتری دریافت میگردد )
5-آیا تضمینی برای سلامت اجناس ارسالی به شهرستان وجود دارد و در صورت بروز هر گونه مشکلی تکلیف چیست ؟
بسته بندی محصولات ارسالی به شهرستان کاملا متفاوت از بسته بندی آنها برای تهران و کرج میباشد و اجناس علاوه بر بسته بندی که خود بصورت عادی دارند مجدد محکم سازی میشوند و داخل کارتنی دیگر که بسیار محکم و زخیم است قرار میگیرند و از طریق تیپاکس یا باربری های تحت قرار داد با شرکت بصورت بیمه شده برای مشتریان ارسال میگردند .درصورتی که اجناس ارسالی در طول مسیر به هر دلیلی آسیب دیده باشند و بدنه لوستر یا حباب های آن دچار شکست شده باشند ،آن جنس مرجوع گردیده و مجدد برای مشتری ارسال میگردد و هزینه این جابجایی بصورت کامل با شرکت میباشد .لوسترهایی که دچار شکستگی حباب در طول مسیر شده باشند آن حباب در سریع ترین زمان ممکن توسط تیپاکس مجدد دردرب منزل مشتری به او تحویل داده میشود .
6-آیا قیمت های شما نسبت به جاهای دیگر ارزان تر است ؟
بله-قیمت های ارائه شده به مشتریان در لوستر سنتر قیمت دست اول و بدون واسطه محصولات میباشد که نسبت به بازار قیمت ها از 10 الی 20 درصد کمتر میباشد .
7-آیا محصولات ضمانت دارند و این ضمانت شامل چه بخش های میشود ؟
بله – تمامی محصولات لوستر سنتر ضمانت پنج ساله بدنه و کلیه لوازم برقی را دارند و این ضمانت شامل مواردی همچون بدنه لوسترها از نظر عدم تغییر رنگ و کلیه لوازم برقی شامل سیمکشی و ترانس ها میشود .خدمات پس از فروش محصولات نیز شامل ساپورت تمامی قطعات لوستر بخصوص حباب ها و کریستال ها به همراه ترانس ها و لامپ ها است که در صورت نیاز مشتری با بهترین قیمت و در کوتاهترین زمان ممکن تحویل داده میشود .
8-ارسال محصولات به چه صورت انجام میگیرد ؟
ارسال محصولات با توجه به حجم و مدل آن ها برای تهران  و کرج به وسیله انواع سرویس همچون پیک موتور و آژانس و وانت انجام میگیرد و برای شهرهای دیگر با توجه به حجم جنس ارسالی و وزن و دیگر مشخصات آن لوستر به وسیله تیپاکس و باربری های تحت قرارداد ارسال میگردد و مشتریان 24 الی 72 ساعت بعد از ارسال ، اجناس خود را درب منزل یا از باربری های شهر خود تحویل میگیرند.
9-آیا فروش بصورت اقساطی و چکی هم دارید ؟
خیر – فروش کلیه محصولات در لوستر سنتر بصورت نقدی میباشد .
10-آیا میشود محصولات را از نزدیک مشاهده کرده و حضوری خرید کنیم ؟
بله –مشتریان عزیز برای مشاهده محصولات مد نظر خود میتوانند با فروشگاه بصورت تلفنی هماهنگی کرده و در صورت نصب محصول مورد نظرشان داخل فروشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و محصول را از نزدیک ببینند و سفارش دهند .
11-آیا ارسال محصولات رایگان است ؟
ارسال محصولات بالای مبلغ 300 هزار تومان برای سراسر کشور به صورت رایگان میباشد .
12-آیا در صورت نیاز برای نصب لوسترها ، نصاب لوستر هم دارید ؟
بله – لوستر سنتر علاوه بر نصاب های خود که در تهران و کرج فعالیت میکنند در 80 درصد شهرهای ایران به مشتریان خود برای نصب لوسترهایشان نصاب های حرفه ای لوستر معرفی میکند .