021 - 65536452 09129280199
0
021 - 65524479 09129280199
×

پرسش های متداول

1-چگونه به سایت لوسترسنتر برای خرید محصولات اعتماد داشته باشیم ؟
سایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت میباشد که این نماد مجوز فروش محصولات به صورت آنلاین است و و تنها برای شرکت ها و سایت های معتبر و دارای مجوز فروش از اتحادیه لوستر و روشنایی صادر میگردد .
سایت دارای درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان میباشد و پس از ثبت خرید و واریز وجه ، کد پیگیری به مشتری داده میشود .درگاه پرداخت آنلاین تنها به سایت های معتبر و دارای جواز تعلق میگیرد .
آدرس کامل دفتر مرکزی و فروشکاه در انتهای سایت درج گردیده است و در صورت هر گونه شک و تردیدی میتوان بصورت حضوری و مراجعه به فروشگاه اقدام به خرید محصولات نمود .
پاسخگویی 24 ساعته و آنلاین به مشتریان
پانزده سال سابقه درخشان در امر فروش لوستر و روشنایی و ارائه خدمات تخصصی به مشتریان

2-چگونه میتوانیم از سایت خرید داشته باشیم ؟
مشتریان سفارش و خرید محصولات را به 3 صورت زیر میتوانند انجام دهند :
سفارش به صورت آنلاین :مشتریان میتوانند محصولات مورد نظر خود را از طریق سبد کالای محصولات انتخاب کرده و با درج اطلاعات و مشخصات دقیق خود آن را ثبت نمایند که بعد از ثبت سفارش ،از دفتر فروش با مشتری تماس گرفته میشود و زمان و روز ارسال به او اعلام میگردد. مشتریان در صورت نیاز میتوانند از راهنمای آموزش سفارش آنلاین محصولات که بصورت کامل و تصویری در انتهای سایت قرارگرفته است استفاده کنند .
  سفارش به صورت تلفنی :مشتریان عزیز میتوانند محصولات و کدهای مد نظر خود را از طریق تماس تلفنی با دفتر فروش یا فروشگاه به همکاران فروش اعلام کرده و همکاران پس از ثبت سفارش به همراه مشخصات و آدرس کامل ، روز و زمان تحویل محصول را به مشتری اعلام مینمایند .
سفارش از طریق تلگرام :مشتریان عزیز با مراجعه به تلگرام دفتر که لینک آن در بالای صفحه اصلی سایت قرار گرفته است میتوانند از همکاران فروش در خرید محصولات مشاوره گرفته و محصول مد نظر خود را سفارش دهند .
3-آیا ارسال به شهرستان هم دارید و نحوه سفارش و تسویه حساب به چه صورت است ؟
بله-
لوستر سنتر به تمامی شهرهای کشور ارسال جنس دارد و این ارسال به صورت بیمه شده و در بهترین و محکم ترین نوع بسته بندی صورت میگیرد و ارسال سفارش های بالای مبلغ سه میلیون تومان تا باربری شهر مقصد بصورت رایگان میباشد .نحوه سفارش محصولات به 3 صورت ذکر شده در قسمت بالا صورت میگیرد و مبلغ فاکتور بایستی از طریق درگاه بانک سامان و یا واریز به حساب قبل از ارسال تسویه کامل گردد .

4-آیا برای تهران و کرج پرداخت در محل هم دارید ؟
بله – سفارش های زیر مبلغ دو میلیون تومان به صورت پرداخت وجه در محل تحویل برای مشتری های تهران و کرج انجام میشود و مشتری پس از تحویل سفارشات خود مبلغ ان را به پیک های شرکت پرداخت میکند .سفارشات بالای 2 میلیون تومان بایستی قبل از ارسال توسط مشتری تسویه کامل گردد(لوسترهای تولیدی و سفارشی که تولید و تحویل آنها معمولا از 7 تا 10 روز کاری زمان میبرد شامل تسویه کامل نمیباشد و 40 درصد مبلغ  ابتدای سفارش و 60 درصد آن بعد از تحویل جنس از مشتری دریافت میگردد )
5-آیا تضمینی برای سلامت اجناس ارسالی به شهرستان وجود دارد و در صورت بروز هر گونه مشکلی تکلیف چیست ؟
بسته بندی محصولات ارسالی به شهرستان کاملا متفاوت از بسته بندی آنها برای تهران و کرج میباشد و اجناس علاوه بر بسته بندی که خود بصورت عادی دارند مجدد محکم سازی میشوند و داخل کارتنی دیگر که بسیار محکم و زخیم است قرار میگیرند و از طریق تیپاکس یا باربری های تحت قرار داد با شرکت بصورت بیمه شده برای مشتریان ارسال میگردند .درصورتی که اجناس ارسالی در طول مسیر به هر دلیلی آسیب دیده باشند و حباب های آن دچار شکست شده باشند ، مجدد برای مشتری ارسال میگردد و هزینه این جابجایی بصورت کامل با شرکت میباشد .
6-آیا قیمت های شما نسبت به جاهای دیگر ارزان تر است ؟
بله-قیمت های ارائه شده به مشتریان در لوستر سنتر قیمت دست اول و بدون واسطه محصولات میباشد که نسبت به بازار قیمت ها از 10 الی 20 درصد کمتر میباشد .
7-آیا محصولات ضمانت دارند و این ضمانت شامل چه بخش های میشود ؟
بله – تمامی محصولات لوستر سنتر ضمانت پنج ساله بدنه و کلیه لوازم برقی را دارند و این ضمانت شامل مواردی همچون بدنه لوسترها از نظر عدم تغییر رنگ و کلیه لوازم برقی شامل سیمکشی و ترانس ها میشود .خدمات پس از فروش محصولات نیز شامل ساپورت تمامی قطعات لوستر بخصوص حباب ها و کریستال ها به همراه ترانس ها و لامپ ها است که در صورت نیاز مشتری با بهترین قیمت و در کوتاهترین زمان ممکن تحویل داده میشود .
8-ارسال محصولات به چه صورت انجام میگیرد ؟
ارسال محصولات با توجه به حجم و مدل آن ها برای تهران  و کرج به وسیله انواع سرویس همچون پیک موتور و آژانس و وانت انجام میگیرد و برای شهرهای دیگر با توجه به حجم جنس ارسالی و وزن و دیگر مشخصات آن لوستر به وسیله تیپاکس و باربری های تحت قرارداد ارسال میگردد و مشتریان 24 الی 72 ساعت بعد از ارسال ، اجناس خود را درب منزل یا از باربری های شهر خود تحویل میگیرند.
9-آیا فروش بصورت اقساطی و چکی هم دارید ؟
خیر – فروش کلیه محصولات در لوستر سنتر بصورت نقدی میباشد .
10-آیا میشود محصولات را از نزدیک مشاهده کرده و حضوری خرید کنیم ؟
بله –مشتریان عزیز برای مشاهده محصولات مد نظر خود میتوانند با فروشگاه بصورت تلفنی هماهنگی کرده و در صورت نصب محصول مورد نظرشان داخل فروشگاه بصورت حضوری مراجعه کرده و محصول را از نزدیک ببینند و سفارش دهند .
11-آیا ارسال محصولات رایگان است ؟
ارسال محصولات بالای مبلغ سه میلیون تومان برای سراسر کشور به صورت رایگان میباشد .
12-آیا در صورت نیاز برای نصب لوسترها ، نصاب لوستر هم دارید ؟
بله – لوستر سنتر علاوه بر نصاب های خود که در تهران و کرج فعالیت میکنند در 80 درصد شهرهای ایران به مشتریان خود برای نصب لوسترهایشان نصاب های حرفه ای لوستر معرفی میکند .